دات نت نیوک

شرکت فاندیاب در تیر ماه سال ۱۳۹۴ و با نام Fundyab Oy و با شناسه بیزینس ۵-۲۷۶۴۶۹۹ در کشور فنلاند به ثبت رسید. همچنین شعبه شرکت فاندیاب در ایران (شعبه شرکت خارجی) در دی ماه ۱۳۹۵ به شماره ثبت ۳۱۵۱ و به شناسه ملی ۱۴۰۰۶۵۰۲۹۶۲ به ثبت رسید. در حال حاضر دفتر کار فاندیاب در شهر لاپنرانتا در کشور فنلاند واقع شده است و گروه آی تی فاندیاب در تهران فعال می باشند. ایده فاندیاب توسط دو دانشجوی دکترای ایرانی مقیم فنلاند رقم خورد تا امکان جستجو بورسیه و موقعیت های تحصیلی برای تمامی مقاطع به زبان فارسی فراهم گردد.

با در نظر گرفتن این موضوع که تعداد قابل توجهی دانشجوی ایرانی و فارسی زبان در حال تحصیل در خارج هستند و نیز تعداد زیادی از دانشجویان فارسی زبان علاقه مند به ادامه تحصیل در خارج از کشورشان هستند ضرورت وجود وب سایتی جامع و فراگیر به زبان فارسی برای جستجوی کمک هزینه ها و موقعیت های تحصیلی در مقاطع مختلف احساس می شد. فاندیاب تنها موتور جستجوگر فارسی زبان می باشد که این امر را برای اولین بار در اختیار کاربران فارسی زبان قرار داده است.

خدمات فاندیاب شامل چند قسمت اصلی می باشد: پوزیشن و بورسیه دکترا؛ پوزیشن و بورسیه فوق دکترا؛ کمک هزینه های تحصیلی برای تمامی مقاطع اعم از بورس تحصیلی، وام تحصیلی، گرانت یا وام بلاعوض، فاند یا کمک هزینه صندوق دانشگاه؛ کارآموزی و کاردانشجویی؛ پرداخت های خارج از کشور؛ و انجمن و یا فروم فاندیاب که امکان گفتگو و تبادل نظربین کاربران سایت فراهم می نماید.

در انتشار مطالب این سایت تنها از منابع اصلی انتشار یافته در سایت دانشگاه ها، شرکت ها و یا موسسه های آموزشی و تحصیلی استفاده شده است و در برخی از توضیحات از سایت ویکی پدیا فارسی نیز کمک گرفته شده است. همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر شدن فرآیندی کاری خود هستیم. در صورتی که علاقه مند به در میان گذاشتن نظرات خود با ما هستید و یا مایل به تبلیغ در فاندیاب می باشید. آنها را از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمائید.