دات نت نیوک

جستجو

کشور: 
رشته تحصیلی: 
 

Postdoctoral Position - Clinical Metabolomics of Asthma and other Respiratory Diseases

1395/07/08
University of Saskatchewan
 

دانشگاه سَسکَچوان (University of Saskatchewan) در شهر سسکتون در حاشیه رود سسکچوان جنوبی قرار گرفته و مساحت زیادی از این شهر نسبتاً کوچک رابه خود اختصاص داده است. این دانشگاه که در سال 1907 تأسیس شده، با نزدیک به 20000 نفر دانشجو، بزرگترین دانشگاه ایالت سسکچوان در کانادا است.

دانشگاه سَسکَچوان همواره به عنوان دانشگاهی ممتاز در سطح جهان شناخته شده و همواره یکی از 10 دانشگاه برتر کانادا بوده است.
در دکترای پزشکی نیزاین دانشگاه در میان ده دانشگاه برتر کانادا قرار دارد. همچنین دانشگاه سَسکَچوان در رشته‌های بیوتکنولوژی کشاورزی و ژنوم دامی در جهان پیشرو است و پیشرفت‌های علمی آن در رشته‌های شیمی، فارماکولوژی، ژئوشیمی و پروتئومیکس قابل ملاحظه بوده است. دپارتمان علوم کامپیوتر اخیراً در زمینه اثرات علمی حاصل از تحقیقات آن، در کانادا رتبه اول را بدست آورده است. کالج کشاورزی و منابع طبیعی از شهرت جهانی در علوم کشاورزی برخوردار است و کالج مهندسی در میان 12 برنامهٔ مهندسی برتر کانادا قرار گرفته است. ریاست دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه سسکچوان را دکتر پنگ که به دلیل معادله ترمودینامیکی پنگ-رابینسُن مشهور است برعهده دارد.
دانشگاه سَسکَچوان با الگوبرداری از دانشگاههای امریکایی و با تاکید بر کار عملی و تحقیقات کاربردی در تاریخ 3 آوریل 1907 توسط دولت محلی سسکچوان به عنوان یک موسسه مستقل آموزشی برای شهرواندان آن ایالت تاسیس شد. این دانشگاه در ابتدا در رشته‌های پزشکی؛ حقوق و الاهیات شروع به آموزش دانش پژوهان نمود و در سال 1912 اولین فارغ ‌التحصیل این دانشگاه را معرفی کرد. در سال 1927 به افتخار دانشجویان این دانشگاه که در جنگ جهانی اول جنگیدند بنای یادبودی ساخته شد که هم اکنون به عنوان ورودی اصلی این دانشگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این بورسیه فوق دکترای ارائه شده و نیز نحوه اپلای بر روی "اقدام کنید" کلیک نمائید.

برای این پوزیشن مهلت ثبت نامی مشخص نگردیده، لذا در صورتی که لینک های موجود شما را به صفحه مورد نظر انتقال ندادند به این معنی می باشد که این پوزیشن منقضی گردیده است.


 

 
 رشته تحصیلی: شیمی/مهندسی شیمی|*    |     موقعیت: کانادا     |     تاریخ انقضا: نامشخص


برای ارسال به چندین آدرس ایمیل،
آنها را با کاما جدا نمایید.
Add from my address book
ارسال